Wiodące wydarzenie dla branży gier w CEE startuje już niebawem. Zobacz towarzyszące mu atrakcje i przygotuj się na spotkanie z gwiazdami gamedevu. Konferencja w trybie stacjonarnym rusza 16 maja w Centrum Kongresowym ICE. W aktywnościach online można uczestniczyć już od 12 maja.
W czym warto uczestniczyć przed konferencją?
Business Networking
Indie Showcase
Bagde Pick-Up
Co warto wiedzieć o tegorocznej konferencji?
Program
Pytania możesz zadawać pod postem na FB
Ponad sto wykładów w siedmiu ścieżkach tematycznych – to program ułożony pod okiem kuratorów oraz profesjonalistów z branży tak, by poruszał zarówno specjalistyczne zagadnienia ułatwiające produkcję gier jak i odnosił się do istotnych na rynku apektów takich jak blockchain czy metaverse.
Anna Krampus-Sepielak, szefowa Digital Dragons
Miej dostęp do najciekawszych treści
Digital Dragons Awards Gala
Wystawa PHOTOmodeBOOK
Digital Dragons Party
W tym roku People Can Fly świętuje 20-lecie swojej obecności w branży gier. Studio powstało jako jeden z pionierskich teamów developerskich w Polsce i zdobyło uznanie jako twórcy znakomitych shooterów, takich jak Painkiller, Bulletstorm, Gears of War: Judgment oraz Outriders, do którego w czerwcu ukaże się dodatek Worldslayer. People Can Fly jest dziś jednym z czołowych studiów w Polsce, w segmencie AAA – a także jako PCF Group S.A. globalną spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych, z 7 lokalizacjami w Polsce, Wielkiej Brytanii, USA i Kanadzie, i ponad 500 pracownikami na pokładzie (1/3 w Ameryce Północnej). Obecnie studio pracuje nad 7 projektami – Outriders i Project Gemini ze Square Enix, Project Dagger z Take-Two Interactive, przeznaczonym do wydania w modelu self-publishing Project Bifrost, znajdującymi się w fazie koncepcyjnej Project RED oraz Project Victoria oraz PCF Framework – oprogramowaniem będącym autorskim rozszerzeniem Unreal Engine.
Największe studia growe z całego świata
Cieszymy się, że możemy być głównym sponsorem Digital Dragons w tym roku. Nasze główne studio znajduje się w Wielkiej Brytanii. Na początku 2022 roku otworzyliśmy placówkę w Polsce i uznaliśmy, że Digital Dragons 2022 będzie idealną okazją do spotkania i lepszego poznania utalentowanych ludzi z branży gier w Polsce. Jako że jest to wiodąca konferencja poświęcona grom w Europie, uznaliśmy, że Digital Dragons to świetne miejsce, aby zaprezentować niektóre z fantastycznych możliwości, jakie mamy do zaoferowania. Nasze studio w Polsce jest centrum doskonałości programistycznej, które ściśle współpracuje z naszymi zespołami w Wielkiej Brytanii, wspierając innowacyjne projekty i wdrażając nowe technologie. Będziemy nadal rozwijać nasze polskie studio i cieszymy się, że będziemy mogli czerpać z umiejętności tutejszej branży gier.
Sylwester Zaluga, Technical Director at Third Kind Games Poland
Bilety można kupować do 17 maja
Partnerzy
Krakowski Park Technologiczny od 25 lat współtworzy warunki dla rozwoju przedsiębiorczości. Od 10 lat prowadzi Inkubator Technologiczny przeznaczony dla początkujących firm z branży IT. Wspiera i inspiruje społeczność startupową organizując szereg wydarzeń, które pomagają weryfikować biznesowe pomysły: warsztaty, hackatony i konferencje. Realizuje program akceleracyjny KPT ScaleUP. Firmy mogą liczyć na wsparcie funduszy zalążkowych, zwolnienia podatkowe w ramach programu Polska Strefa Inwestycji i preferencyjne warunki wynajmu powierzchni biurowych. Szczególne miejsce w KPT zajmują Przemysł 4.0 i branża growa. Jest liderem konsorcjum hub4industry, którego celem jest kompleksowe wsparcie firm, chcących wprowadzić rozwiązania Przemysłu 4.0. Organizuje konferencję Digital Dragons – kluczowe wydarzenie dla branży gier w Europie. KPT współpracuje także z międzynarodową EIT Digital, której celem jest napędzanie cyfrowej transformacji w Europie.
Organizacja zamkniętego spotkania networkingowego podczas małopolskiego wydarzenia dla branży growej w ramach Projektu „Kreatywna Małopolska II” finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 3 Oś Priorytetowa Przedsiębiorcza Małopolska, Działanie 3.3 Umiędzynarodowienia małopolskiej gospodarki, Poddziałanie 3.3.1 Promocja gospodarcza Małopolski, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego”