Prelekcje z Digital Dragons 2018 już dostępne

Prelekcje z Digital Dragons 2018 już dostępne

Na kanale YouTube konferencji udostępniono pierwsze nagrania wykładów z Digital Dragons 2018, kluczowego dla branży gier wydarzenia, które w maju przyciągnęło do Krakowa ponad 1700 twórców z całego świata.
W ramach części konferencyjnej Digital Dragons 2018 odbyło się blisko 90 wykładów i prelekcji prowadzonych przez wysokiej klasy specjalistów z czołowych studiów produkujących gry na świecie. Swoją wiedzą w Krakowie dzielili się producenci, designerzy, artyści i programiści z takich firm jak Activision, Naughty Dog,  Sony Santa Monica, Blizzard Entertainment, Bungie, Guerrilla Games czy Playdead.
W gronie prelegentów nie zbrakło również przedstawicieli polskich studiów – w krakowskim Centrum Kongresowym ICE wykłady poprowadzili między innymi pracownicy Techlandu, CD PROJEKT RED, 11 bit studios czy Artifex Mundi.
Organizatorzy zaczęli udostępniać nagrania wykładów, w tej chwili katalog zawiera ponad 30 pozycji, docelowo dostępne za darmo będzie blisko 90 prelekcji.
Check your inbox for a subscription confirmation email.
By confirming your subscription you will receive the latest content published on this website and consent to your information being securely processed and stored.