Students Talent Show - rekrutacja trwa

Students Talent Show - rekrutacja trwa

Już po raz kolejny Krakowski Park Technologiczny we współpracy z 11 bit studios zaprasza do udziału w jedynym takim konkursie dla studentów tworzących gry komputerowe – Students Talent Show.

DD2017-9.jpg
Do wygrania 2-miesięczny, płatny staż w siedzibie twórców This War of Mine i Frostpunka lub nagroda pieniężna w wysokości 8.000 zł, jak również bilet wstępu na przyszłoroczną edycję konkursu Indie Showcase dla niezależnych game developerów.
Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie http://digitaldragons.pl/sts/ dodając kilka screenów z gry oraz link z filmem ilustrującym gameplay. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 marca – wtedy rejestracja zakończy się i nastąpi selekcja 15 najlepszych projektów, których autorzy zostaną zaproszeni na warsztaty z game designu oraz marketingu w kwietniu w Krakowie. Finał Students Talent Show odbędzie się 21-22 maja w Centrum Kongresowym ICE Kraków podczas największej konferencji branży gier komputerowych w Europie Środkowej – Digital Dragons. 2-osobowa reprezentacja 15 finałowych drużyn otrzyma darmowe bilety wstępu na to wyjątkowe wydarzenie.
Szczegóły i regulamin konkursu można znaleźć na stronie Digital Dragons: http://digitaldragons.pl/indie-showcase/#sts
Zapraszamy również do śledzenia wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/344498629353323/

Kontakt: Paulina Pyzioł | Koordynatorka Students Talent Show | ppyziol@kpt.krakow.pl
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.