Znamy pierwszych prelegentów Digital Dragons 2018

Znamy pierwszych prelegentów Digital Dragons 2018

Twórcy serii gier Uncharted, God of War oraz Divinity: Original Sin 2 wśród pierwszych wykładowców Digital Dragons.

Znamy pierwszych prelegentów którzy wystąpią podczas konferencji Digital Dragons 2018, największego spotkania twórców gier w Europie Centralnej, które odbędzie się 21 i 22 maja w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.
Organizatorzy kolejny raz stawiają na rozpoznawalne nazwiska z branży gier z wieloletnim doświadczeniem. Wśród pierwszych potwierdzonych prelegentów na zbliżającą się konferencję jest między innymi Andrew Maximov, Technical Art Director odpowiedzialny za szalenie popularną serię gier Uncharted. Maximow w Krakowie wygłosi prelekcję pt. „On Cultures of Shared Creative Ownership” poruszającą temat zarządzania pracy zespołów kreatywnych przy produkcji gry.
Na organizowanej przez Krakowski Park Technologiczny konferencji pojawi się również Daniel Birczyński, kompozytor studia Sony Santa Monica, odpowiedzialny za muzykę ostatnich gier z serii God of War, a wcześniej Bounda, nagrodzonego za najlepszą ścieżkę dźwiękową podczas Digital Dragons 2017. Birczyński w swoim rodzinnym mieście wygłosi prelekcję pt. „The Sound of God of War” dzieląc się z publiką doświadczeniem, analizami oraz rozwiązaniami logistycznymi, artystycznymi i technicznymi.
Kolejnym uznanym specjalistą od oprawy dźwiękowej gier, który odwiedzi Digital Dragons 2018 będzie Borislav Slavov z Larian Studios, odpowiedzialny za przygotowanie motywów muzycznych do jednej z najlepszych gier ubiegłego roku - Divinity: Original Sin 2 Soundtrack. Jego prelekcja będzie dotyczyć między innymi kwestii związanych z przyszłością muzyki w grach, możliwości jej adaptacji w czasie rzeczywistym do wyborów i akcji podejmowanych przez gracza.
Na Digital Dragons 2018 nie zabraknie również prelegentów z polskich studiów developerskich. Wśród pierwszych potwierdzonych jest między innymi Maciej Binkowski, Lead Game Designer z Techlandu, który na swoim koncie ma pracę nad najbardziej uznanymi produkcjami wrocławskiego studia. W trakcie prelekcji pt. „Creating experiences with numbers” Binkowski podzieli się swoim bogatym doświadczeniem w temacie balansowania gier.
Listę potwierdzonych prelegentów nadchodzącej konferencji uzupełniają:  Evgeni Puzankov, Teut Weidemann, Artur Ganszyniec, Tomasz Pruski (11 bit studios) , Katarzyna Tarnacka, Konrad Czernik (Techland), Grzegorz Dymek (Anshar Studio), Paweł Strojny (Nano Games) oraz Jarosław Andrzejczak (Politechnika Łódzka). 
Organizatorzy konferencji cały czas przyjmują i oceniają zgłoszenia do programu, aktualną listę potwierdzonych prelegentów można sprawdzić w tym miejscu. Dla zainteresowanych konferencją to również ostatni moment na zakup biletów w najniższej możliwej cenie. Tylko do końca lutego obowiązuje pierwszy próg cenowy Pre-Early Bird zarówno na zwykłe jak i biznesowe wejściówki.
Głównym partnerem tegorocznej edycji Digital Dragons jest Województwo Małopolskie
Załączniki

Pobierz wszystkie

Andrew Maximow 2.png

grafika | 632 KB

Pobierz
Daniel Birczynski.png

grafika | 1,62 MB

Pobierz
Borislav Slawow.png

grafika | 896 KB

Pobierz
Maciej Binkowski.png

grafika | 892 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.