BTH komercjalizuje

BTH komercjalizuje

Opublikowany

W niepołomickiej podstrefie Krakowskiego Parku Technologicznego swoją działalność rozwinie Biuro Techniczno–Handlowe BTH Import Stal.

Właściciele tego rodzinnego przedsiębiorstwa postanowili rozbudować niepołomicki zakład oraz wyposażyć go w nowoczesne maszyny i urządzenia za minimum 44 mln zł. Zarząd KPT właśnie wydał tej spółce drugie już zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w strefie. Nowy projekt inwestycyjny BTH wiąże się z wdrożeniem wyników prac badawczo-rozwojowych prowadzonych przez Biuro Techniczno-Handlowe spółki oraz specjalistów z branży stalowej i ekspertów budownictwa. W nowej hali przemysłowej będzie produkowany innowacyjny panel elewacyjny. Mamy więc w tym wypadku do czynienia z modelowym procesem komercjalizacji badań naukowych. Cieszy, że dokonała tego polska, rodzinna firma działająca w strefie będącej parkiem technologicznym, która już zainwestowała w Niepołomicach ponad 35 mln zł w ramach zezwolenia wydanego przez KPT w 2013 r.

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.