KrakJam 2018 ponownie w Krakowskim Parku Technologicznym
KrakJam 2018 ponownie w Krakowskim Parku Technologicznym

KrakJam 2018 ponownie w Krakowskim Parku Technologicznym

Opublikowany

W dniach 26-28 stycznia 2018 roku Krakowski Park Technologiczny będzie kolejny raz gospodarzem KrakJamu, 48-godzinnego hackatonu dla twórców gier. Krakowskie wydarzenie, współorganizowane przez firmę Moonlit, jest częścią Global Game Jam, ogólnoświatowej inicjatywy łączącej społeczność twórców gier.
KrakJam rozpocznie się w piątek, 26 stycznia w godzinach popołudniowych od oficjalnego ogłoszenia tematu tegorocznej edycji. Temat jest zawsze globalny i zespoły na całym świecie pracują nad grą o podobnej tematyce. W trakcie dwóch dni wydarzenia przewidziano również prelekcje developerów gier z dużych studiów oraz inne atrakcje dla uczestników.
Krakowski Park Technologiczny zapewni uczestnikom wydarzenia dwie multimedialne sale gotowe do pracy oraz pierwszy raz w historii również powierzchnię MultiLabu KPT – w pełni wyposażoną salę z wydajnymi komputerami dedykowaną branży kreatywnej. Krakjamowicze mogą liczyć także na specjalne miejsce do spania oraz catering w ciągu całego weekendu. Dla osób wybierających się pierwszy raz na KrakJam organizatorzy przygotowali również obszerny materiał ze wskazówkami dotyczącymi przetrwania 48 godzinnego maratonu.
Openspace MultiLab KPT

Openspace MultiLab KPT

Warto pamiętać, że KrakJam jest imprezą płatną – bilety w cenie 50 zł są dostępne na stronie wydarzenia. Rejestracja już trwa, a ilość miejsc jest ograniczona.
Poprzednia edycja organizowana również w Krakowskim Parku Technologicznym była drugim co do wielkości wydarzeniem w Polsce organizowanym w ramach Global Game Jam i zgromadziła 121 uczestników, którzy w ciągu 48 godzin stworzyli 33 projekty gier. Na świecie krakowska impreza była 66 pod względem wielkości.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

multilab1.jpg

grafika | 3,92 MB

Pobierz
multilab2.jpg

grafika | 4,27 MB

Pobierz
multilab.jpg

grafika | 4,29 MB

Pobierz
BannerFB1.png

grafika | 391 KB

Pobierz
KrakJam2018-logo2.png

grafika | 51,2 KB

Pobierz
KrakJam2018-logo-1.png

grafika | 32,1 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.