KrakJam 2018 ponownie w Krakowskim Parku Technologicznym
KrakJam 2018 ponownie w Krakowskim Parku Technologicznym

KrakJam 2018 ponownie w Krakowskim Parku Technologicznym

Opublikowany

W dniach 26-28 stycznia 2018 roku Krakowski Park Technologiczny będzie kolejny raz gospodarzem KrakJamu, 48-godzinnego hackatonu dla twórców gier. Krakowskie wydarzenie, współorganizowane przez firmę Moonlit, jest częścią Global Game Jam, ogólnoświatowej inicjatywy łączącej społeczność twórców gier.
KrakJam rozpocznie się w piątek, 26 stycznia w godzinach popołudniowych od oficjalnego ogłoszenia tematu tegorocznej edycji. Temat jest zawsze globalny i zespoły na całym świecie pracują nad grą o podobnej tematyce. W trakcie dwóch dni wydarzenia przewidziano również prelekcje developerów gier z dużych studiów oraz inne atrakcje dla uczestników.
Krakowski Park Technologiczny zapewni uczestnikom wydarzenia dwie multimedialne sale gotowe do pracy oraz pierwszy raz w historii również powierzchnię MultiLabu KPT – w pełni wyposażoną salę z wydajnymi komputerami dedykowaną branży kreatywnej. Krakjamowicze mogą liczyć także na specjalne miejsce do spania oraz catering w ciągu całego weekendu. Dla osób wybierających się pierwszy raz na KrakJam organizatorzy przygotowali również obszerny materiał ze wskazówkami dotyczącymi przetrwania 48 godzinnego maratonu.
Openspace MultiLab KPT

Openspace MultiLab KPT

Warto pamiętać, że KrakJam jest imprezą płatną – bilety w cenie 50 zł są dostępne na stronie wydarzenia. Rejestracja już trwa, a ilość miejsc jest ograniczona.
Poprzednia edycja organizowana również w Krakowskim Parku Technologicznym była drugim co do wielkości wydarzeniem w Polsce organizowanym w ramach Global Game Jam i zgromadziła 121 uczestników, którzy w ciągu 48 godzin stworzyli 33 projekty gier. Na świecie krakowska impreza była 66 pod względem wielkości.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

multilab1.jpg

grafika | 3,92 MB

Pobierz
multilab2.jpg

grafika | 4,27 MB

Pobierz
multilab.jpg

grafika | 4,29 MB

Pobierz
BannerFB1.png

grafika | 391 KB

Pobierz
KrakJam2018-logo2.png

grafika | 51,2 KB

Pobierz
KrakJam2018-logo-1.png

grafika | 32,1 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Pokaz filmu „Wszystko z nami w porządku" w Krakowskim Centrum Kinowym ARS

temu

Krakowski Park Technologiczny zaprasza na pokaz filmu „Wszystko z nami w porządku” w reżyserii Borysa Nieśpielaka. Dokument zakwalifikowany na Trujillo International Independent Film Festival 2017 oraz 27. Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu to historia obrazująca trudy pracy nad produkcją niezależnych gier komputerowych.
Warsztaty z tworzenia scenariuszy gier dla młodzieży w KPT

temu

Najlepsi specjaliści z branży gier poprowadzą warsztaty z zakresu tworzenia scenariuszy do gier komputerowych dla młodzieży. Zapisy już trwają!
Badania „Kondycja Polskiej Branży Gier’17” są już dostępne

temu

Na stronach Krakowskiego Parku Technologicznego udostępniona została polska wersja drugiej edycji raportu Kondycja Polskiej Branży Gier.
Podsumowanie Digital Dragons 2017 [INFOGRAFIKA]

temu

Tegoroczną edycję Digital Dragons, największej konferencji dla twórców gier w Europie Środkowej odwiedziło blisko 1500 osób z 38 krajów. Dwudniowe wydarzenie organizowane po raz pierwszy w krakowskim ICE Congress Centre przyciągnęło developerów nie tylko z czołowych polskich studiów, ale również wielu gości z zagranicy. Gośćmi krakowskiej imprezy byli między inny John i Brenda Romero, Luis Barriga z Blizzard, Sam Lake z Remedy Entertainment czy James Ohlen z Bioware.