Pokaz filmu „Wszystko z nami w porządku" w Krakowskim Centrum Kinowym ARS
Pokaz filmu „Wszystko z nami w porządku" w Krakowskim Centrum Kinowym ARS

Pokaz filmu „Wszystko z nami w porządku" w Krakowskim Centrum Kinowym ARS

Opublikowany

Krakowski Park Technologiczny zaprasza na pokaz filmu „Wszystko z nami w porządku” w reżyserii Borysa Nieśpielaka. Dokument zakwalifikowany na Trujillo International Independent Film Festival 2017 oraz 27. Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu to historia obrazująca trudy pracy nad produkcją niezależnych gier komputerowych.

Krakowski Park Technologiczny wsparł produkcję Borysa Nieśpielaka -  w MultiLabie Krakowskiego Parku Technologicznego wykonano kolor korekcję filmu. „Czy można zrobić w pełni profesjonalny film bez pieniędzy? Nieśpielak zaskoczył wszystkich pokazując, że to jest możliwe i to na wysokim poziomie warsztatowym. - komentuje Marcin Lech, szef MultiLabu – To spowodowało, że KPT zdecydował się wesprzeć twórcę, który w swojej produkcji połączył dwie sfery działalności KPT czyli film i gamedev.
Rafał i Bartek rzucają pracę w korporacjach i postanawiają stworzyć swoją pierwszą grę video. Film pokazuje ostatnie miesiące pracy nad projektem, zmagania z wydaniem wersji na Playstation, emocje bohaterów związane z premierą oraz próby przebicia się do świadomości gwiazd youtuba i prasy branżowej.
Pierwszy pokaz filmu w Krakowie odbędzie się w sobotę, 28 października o godzinie 21.00 w Krakowskim Centrum Kinowym ARS, ul. św. Tomasza 11. Bilety w cenie 5 zł dostępne są w sprzedaży w kasie kina. 

Z jednej strony branża gier komputerowych w Polsce uważana jest w tej chwili za jedną z najbardziej perspektywicznych i atrakcyjnych. Z drugiej często chyba zapomina się, że to również sporo wyzwań, trudny rynek i ciężka praca, która nie zawsze kończy się wielkim sukcesem. Historia Bartka i Rafała świetnie to pokazuje. 

Maciej Śliwiński, Specjalista ds. relacji z branżą gier, KPT

Wszystko z nami w porządku - zwiastun

Historię gry Lichtspeer mogliśmy również poznać podczas tegorocznej konferencji Digital Dragons, gdzie jeden z twórców, Bartek Pieczonka prowadził wykład o znamiennym tytule „successfully failing - LICHTSPEER a postmortem”:

Bartek Pieczonka: Successfully failing - LICHTSPEER a postmortem

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

banner.png

grafika | 2,24 MB

Pobierz
zdjecie3.jpg

grafika | 1,73 MB

Pobierz
zdjecie1.jpg

grafika | 1,36 MB

Pobierz
zdjecie2.jpg

grafika | 931 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.