Prelekcje z Digital Dragons 2017 już dostępne

Prelekcje z Digital Dragons 2017 już dostępne

Ponad 90 godzin wykładów!

Organizatorzy Digital Dragons tradycyjnie udostępnili wykłady z ostatniej edycji wydarzenia. Ponad 80 prelekcji prowadzonych przez najlepszych specjalistów z branży gier jest już dostępna na kanale Youtube konferencji. Warto wspomnieć, że tworzy on w tej chwili jedną z największych baz wiedzy na temat produkcji gier komputerowych. 

Sam Lake: The Remedy story so far - Digital Dragons 2017

Luis Barriga: Team-Effort – Designing Games as a Collaborative Process

Paweł Sasko: Life, Love and Quest Design. Anatomy of Quests in The Witcher 3: Wild Hunt

Artur Ganszyniec: The Hero with a Thousand Saves: a video game protagonist’s survival guide

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Podsumowanie Digital Dragons 2017 [INFOGRAFIKA]

temu

Tegoroczną edycję Digital Dragons, największej konferencji dla twórców gier w Europie Środkowej odwiedziło blisko 1500 osób z 38 krajów. Dwudniowe wydarzenie organizowane po raz pierwszy w krakowskim ICE Congress Centre przyciągnęło developerów nie tylko z czołowych polskich studiów, ale również wielu gości z zagranicy. Gośćmi krakowskiej imprezy byli między inny John i Brenda Romero, Luis Barriga z Blizzard, Sam Lake z Remedy Entertainment czy James Ohlen z Bioware.
Warsztaty z tworzenia scenariuszy gier dla młodzieży w KPT

temu

Najlepsi specjaliści z branży gier poprowadzą warsztaty z zakresu tworzenia scenariuszy do gier komputerowych dla młodzieży. Zapisy już trwają!
Badania „Kondycja Polskiej Branży Gier’17” są już dostępne

temu

Na stronach Krakowskiego Parku Technologicznego udostępniona została polska wersja drugiej edycji raportu Kondycja Polskiej Branży Gier.
Pokaz filmu „Wszystko z nami w porządku" w Krakowskim Centrum Kinowym ARS

temu

Krakowski Park Technologiczny zaprasza na pokaz filmu „Wszystko z nami w porządku” w reżyserii Borysa Nieśpielaka. Dokument zakwalifikowany na Trujillo International Independent Film Festival 2017 oraz 27. Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu to historia obrazująca trudy pracy nad produkcją niezależnych gier komputerowych.

Polska strefą inwestycyjną

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił wczoraj w Krynicy program „Polska strefa inwestycji”, który wyznacza zupełnie nowe ramy wsparcia inwestycji w Polsce. Krakowski Park Technologiczny propozycje tych zmian wita z dużymi nadziejami
. Zmiana stwarza nowe możliwości dla