Prelekcje z Digital Dragons 2017 już dostępne

Prelekcje z Digital Dragons 2017 już dostępne

Ponad 90 godzin wykładów!

Organizatorzy Digital Dragons tradycyjnie udostępnili wykłady z ostatniej edycji wydarzenia. Ponad 80 prelekcji prowadzonych przez najlepszych specjalistów z branży gier jest już dostępna na kanale Youtube konferencji. Warto wspomnieć, że tworzy on w tej chwili jedną z największych baz wiedzy na temat produkcji gier komputerowych. 

Sam Lake: The Remedy story so far - Digital Dragons 2017

Luis Barriga: Team-Effort – Designing Games as a Collaborative Process

Paweł Sasko: Life, Love and Quest Design. Anatomy of Quests in The Witcher 3: Wild Hunt

Artur Ganszyniec: The Hero with a Thousand Saves: a video game protagonist’s survival guide

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Twórcy Call of Duty i Destiny na Digital Dragons w Krakowie

temu

Zespół Digital Dragons zaprezentował kolejnych wykładowców, którzy poprowadzą prelekcje podczas nadchodzącej konferencji. Do grona speakerów dołączyli eksperci pracujący nad najważniejszymi tytułami branży gier w ostatnich latach: Destiny, Call of Duty czy seria Total War.
Podsumowanie Digital Dragons 2017 [INFOGRAFIKA]

temu

Tegoroczną edycję Digital Dragons, największej konferencji dla twórców gier w Europie Środkowej odwiedziło blisko 1500 osób z 38 krajów. Dwudniowe wydarzenie organizowane po raz pierwszy w krakowskim ICE Congress Centre przyciągnęło developerów nie tylko z czołowych polskich studiów, ale również wielu gości z zagranicy. Gośćmi krakowskiej imprezy byli między inny John i Brenda Romero, Luis Barriga z Blizzard, Sam Lake z Remedy Entertainment czy James Ohlen z Bioware.
Kolejni prelegenci Digital Dragons 2018 ujawnieni

temu

Krakowski Park Technologiczny zaprezentował kolejnych wykładowców Digital Dragons. Uczestnicy planowanej na maj krakowskiej konferencji będą mieli okazję wysłuchać między innymi prelekcji jednego z twórców Wolfenstein II: The New Colossus – Andreasa Öjerforsa. Kraków odw
Znamy pierwszych prelegentów Digital Dragons 2018

temu

Twórcy serii gier Uncharted, God of War oraz Divinity: Original Sin 2 wśród pierwszych wykładowców Digital Dragons.

Polska strefą inwestycyjną

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił wczoraj w Krynicy program „Polska strefa inwestycji”, który wyznacza zupełnie nowe ramy wsparcia inwestycji w Polsce. Krakowski Park Technologiczny propozycje tych zmian wita z dużymi nadziejami
. Zmiana stwarza nowe możliwości dla